Tištěná kniha

 

 

PĚSTUJEME BYLINKY NA BALKONĚ, V BYTĚ A NA ZAHRADĚ

 • Chcete pěstovat byliny a nemáte zahradu?
 • Toužíte mít bylinky přímo na dosah ruky doma?
 • Rádi byste pěstovali byliny v bytě nebo na balkoně, ale odradil vás nezdar?
 • Víte jak chutná čerstvý koriandr nebo majoránka?
 • Chybí vám průvodce jak bylinky pěstovat krok za krokem?
 • Můžete mít doma knihu, která vás krok za krokem povede...

 

Stále častěji se setkávám s dotazy,  jak pěstovat bylinky v nádobách v bytě nebo na balkoně, když není možnost pěstovat je na zahradě. A nebo by zahrada k dispozici byla, ale v zahrádkářské kolonii a nemáte čas tam zajet pokaždé, když se rozhodnete něco dobrého připravit k večeři a rádi byste použili čerstvé byliny.

Můžete je mít doma při ruce, protože s návody podle knihy PĚSTUJEME BYLINKY NA BALKONĚ, V BYTĚ A NA ZAHRADĚ to dokážete.

Zjistíte, které chyby vlastně děláte a začnete být úspěšnými pěstiteli v nádobách u vás doma nebo na balkoně či vaší terásce.

Co v knize všechno najdete?

 • které bylinky jsou vhodné pro celoroční pěstování v bytě
 • které byliny lze pěstovat na balkoně podle toho, na kterou stranu je balkon orientován
 • kdy je lepší předpěstovávat bylinky ze semínek
 • které bylinky je lepší pěstovat ze sazeniček a PROČ
 • návody, jak ekologicky likvidovat škůdce, aby bylo možné bylinky bezpečně konzumovat. Jak chorobám a škůdcům předcházet
 • rady, jak pěstovat bylinky na zahradě, která nemá vyhovující půdní podmínky
 • herbář bylin, ve kterém jsou fotografie bylin, účinky bylin a tipy na využití v kuchyni
 • které části se z každé bylinky využívají k léčbě a rady jak je jako lék používat
 • zjistíte, které bylinky jsou vhodné pro těhotné ženy a děti
 • tipy jak využít bylinky v kuchyni, sekce s konkrétními recepty na zpracování bylin, plodů jako lék nebo jen tak k jídlu
 • více než 30 receptů na sirupy, tinktury, marmelády, pesta a jiné pochoutky
 • seznam zdravotních problémů a bylinky, které tyto problémy pomáhají řešit

To ještě není všechno...

 

Tato kniha bude vlastně soubor e-booků PĚSTUJEME BYLINKY, Herbář a jejich bonusu. Dostávala jsem mnoho e-mailů s dotazem, zda bude e-book i v tištěné podobě. Dala jsem tedy všechny tři komponenty dohromady a vznikne tak ucelená forma, ve které najdete krok za krokem, jak pěstovat bylinky o d semínka nebo ze sazeničky.
 
V části herbář najdete obrázky jednotlivých bylinek, jejich léčivé účinky, tipy jak je využít pro zdraví a v kuchyni a zda je bylinka vhodná pro těhotné ženy a pro děti.
 

Toto je původní e-kniha

Je rozdělená na:

 • Pěstování bylinek
 • Herbář  bylin
 • bonus Seznam zdravotních potíží a bylinek, které tyto potíže řeší

Kolik bude stát tištěná kniha?

 

Cena bude rovných 500 Kč + poštovné. Ovšem to až později.
 
V rámci realizace tisku pro prvních 50 z vás jen za 400 Kč včetně poštovného a balného.
 
Po dosažení limitu prvních padesáti zájemců je kniha již za 500 Kč také včetně poštovného a balného.
 
Vyberte si tedy svou knihu na HIT HITu už dnes - volba za 400 Kč je je ještě stále možná - viz tlačítko KOUPIT KNIHU niže.
 
Po úspěšném ukončení kampaně HIT HIT už bude cena 500 + poštovné a balné. Kniha bude mít celkem přes 200 stran a formát bude měkká vazba, kvalitní křídový papír a celobarevná.
Velikost knihy bude 148 x 210 mm, příjemná do ruky 🙂
 

Náhled do knihy

 

Co je to vlastně ten HIT HIT?

 
Tisk knihy je vcelku finančně náročná věc a tak jsem se zapojila do kampaně na portálu HIT HIT, který zaštiťuje vznikající projekty a zrovna v tom mém případě umožňuje zafinancovat plánovanou výrobu a tisk knihy pomocí vás zákazníků předplatitelů. 
 
Níže pomocí červeného tlačítka KOUPIT KNIHU se dostanete na portál HIT HIT a můžete si knihu předkoupit. Můžete si vybrat z nabídky balíčků. Čím více vás bude, tím větší šance, že půjde to tisku.
 

Skvělé na tom je to, že tímto způsobem se urychlí vydání knihy a je to bezpečný způsob i pro vás, protože pokud by kampaň nevyšla - tudíž by nebylo dostatek přispěvatelů na cílovou částku - předkupujících této knihy, tak portál HIT HIT vrací příspěvky zpět na účty, odkud přišly. A samozřejmě kniha by do tisku nešla.

Reference čtenářů původního e-booku

 

Děkuji za skvělé e-booky. Jsou krásně napsané, přehledné, plné informací a rad. Bylinky jsem doma zkoušela pěstovat už několikrát, ale nepřežily dlouho. Teď už vím proč. Dělala jsem snad všechny možné chyby. Teď konečně vím jak na to. Rozhodně doporučuji všem, kdo chtějí bylinky pěstovat, mít je po ruce.

Marie Vavrochováwww.marie-vavrochova.cz/

Nádherné eBooky plné rad a informací ohledně pěstování bylinek. Odkazové obsahy jsou super a usnadňují hledání. Jsou zde nádherné obrázky, kdy mě hned napadá, jaké bylinky budu pěstovat, kam je dát a jak s nimi naložit. Postřiky bez chemie je super tečka. Těším se na další články a eBooky. Dáda

Dagmar Frenclová

S Míšinými eBooky jsem šla na jistotu, protože už jsem měla jeden zdarma, který mě hodně inspiroval a nakopl k pěstování bylinek. Ovšem s těmito informacemi vystačím po zbytek svého života. Stránka pěstitelská snad už ani zevrubnější být nemůže, ať už vás při pěstování potká cokoliv, je tam návod jak na to. Obrovskou hodnotu pro mě představuje část "samoléčitelská" nebo-li praktické použití bylinek, navíc doplněno o herbář a seznam nejběžnějších zdravotních obtíží. V domácnosti se třemi dětmi snad ani nemůže být praktičtějšího rádce! Sama jsem začátečník, ale troufám si říct, že je zde spousta důležitých informací i pro pokročilé.

Linda BergerUčí lidi, jak trvale odstranit veškeré bloky týkající se bohatství a peněz. http://lindaberger-blog.cz

Pestovaniu byliniek sa venujem, ale priznám sa, že ebooky mi objasnili veľa vecí, o ktorých som ani nevedela - hlavne čo sa týka toho, ako jednotlivé druhy správne pestovať a na čo všetko sa dajú využiť. Sama som sa presvedčila, že bylinky majú zázračnú moc a je veľmi dôležité vedieť ako ich správne používať. V ebookoch som našla návody, tipy a dôležité informácie, ktoré nemusím hľadať už nikde inde, mám to všetko pokope. Veľmi oceňujem videozáznamy, kde je krok po krok vysvetlené čo zbierať, ako zbierať, kedy zbierať, ako pripraviť čaj, či tinktúru. Odporúčam každému, kto má o bylinky a ich liečivú silu záujem 🙂

Katarína Paulišinováwww.papkanie.sk

V těchto eboocích, včetně skvělých bonusů, jsem objevila opravdový poklad. Vždy jsem tak nějak tušila, že ty bylinky ze supermarketu nebudou úplně ono, ale nechtělo se mi trávit hodiny hledáním informací, jak si vypěstovat ty svoje. Tady jsem našla úplně všechno na jednom místě, včetně využití v kuchyni (skvělé inspirace na obměnu mých oblíbených jídel) a účinků na zdraví. Oceňuji hlavně přehlednost všech informací - člověk hned najde to, co zrovna potřebuje vědět, a ušetří tak spoustu času, který může věnovat bylinkám 🙂 Doporučuji všem, co chtějí s pěstováním bylinek začít a neví jak, ale i těm, kteří třeba pár bylinek na balkóně mají a chtěli by jich mít víc a hezčí.

Linda Bělaškováwww.5slovicekdenne.cz

Ebooky obsahují podrobné návody, jak pěstovat vybrané druhy bylinek, a to od zasazení semínka až po jejich následné použití. Ocenila jsem, že jsem byla vedena krok za krokem. Dozvěděla jsem se také mnoho praktických tipů a doporučení na základě osobních zkušeností autorky. Díky tomu jsem se mohla vyvarovat spousty chyb a ušetřila jsem si tak čas a případné rozčarování z nezdaru. Objevila jsem sílu a moudrost přírody, která je v bylinkách obsažená a zjistila, že místo návštěvy lékárny mnohdy stačí sáhnout do truhlíku za oknem. Už se raduju z čerstvé máty, takže bylinkám zdar! 🙂

Veronika

Děkuji vám za informace o léčivých bylinách. Mám svoje vnoučata, ale jejich maminky nejsou na to uvařit dítěti z bylinek čaj. Dát chemický lék z lékáren je rychlejší, což mě jako babičce se to nelíbí. Sama mám mnoho bylin a často je vařím. Ale musím vám napsat, že rady od vás na pěstování bylinek jsou k nezaplacení. Poprvé za několik let se mě Vaší radou podařily vypěstovat malé rostlinky. Denně je sleduji jak se mají k světu. A tímto Vám chci z celého srdce poděkovat. Jste úžasná žena a o to víc, že se podělíte i s lidmi o rady. Ještě jednou děkuji s láskou Maruše

Maruše Šlosiariková

Ještě se vám může honit hlavou:

 

 • Jsem úplný začátečník, nikdy jsem bylinky nepěstoval/a, mám šanci uspět?
  Návody na pěstování jsou velice detailní, povedou vás krok po kroku, co a jak dělat. Také se dozvíte všechny nástrahy o tom co naopak zase nedělat a proč. Prostě budete vědět jak na to.
 • Ale o tom si určitě něco najdu na internetu.
  Na internetu je o bylinkách mraky informací. Často jsou to informace o jejich účincích, ale o pěstování jsou jen kusé a obecné. Mnohem efektivnější je věnovat čas samotným bylinkám, když už budete vědět, jak je správně pěstovat, než trávit hodiny hledáním informací, o kterých ani nevíte, zda jsou opravdu využitelné v praxi.
 • Raději si místo toho koupím rovnou pár sazeniček domů.
  Ano, to jistě můžete. Pokud nemáte moc zkušeností s pěstováním bylinek, tak vám poslouží krátkodobě k přímé konzumaci. Při pěstování na zahradě se úspěch může dostavit, ale pěstování na balkoně a v bytě vyžaduje větší pozornost.
 • Co když se mi nebude dařit pěstovat bylinky ani po zakoupení ebooků?
  Pokud se budete řídit mými radami, dařit se bude 🙂 Můžete mě kdykoli kontaktovat a napsat mi dotaz, ráda vám odpovím, pomůžu.

Udělejte si radost k Vánocům už teď

 

Pokud půjde kniha do tisku, garantuji Vám, že ji budete mít do Vánoc doma. Udělejte radost svým blízkým a nadělte jim ji pod stromeček.

Nebo klidně jen sobě...Představte si, že třeba pro začátek zvolíte 3-4 druhy bylinek, které začnete pěstovat a budete znát všechny detaily, jak se o ně starat od semínka až po vzrostlé rostlinky a jak je používat.

 

VYUŽÍVÁTE JE V KUCHYNI

UPEVŇUJETE SI POMOCÍ NICH ZDRAVÍ

TĚŠÍTE SE Z JEJICH VŮNĚ A KRÁSY