Z NULY NA MILION

Co je to za knihu a co mi přinesla?

Kromě toho, že se vzdělávám a hltám informace o bylinkách, tak mám taky zájem, aby se moje informace dostaly k co nejvíce lidem, které to zajímá. Kniha Z nuly na milion je první česky psaný výtisk a informace v ní mi otevřely oči. Autorem je Pavel Říha......

Protože jsem pořád ještě zaměstnanec (moje zaměstnání s bylinkami bohužel nesouvisí), mám rodinu s dvěmi dětmi, tak i přes to si vždycky najdu čas na to, abych čerpala nové informace o bylinkách, pěstovala je, sbírala a užívala. Mám blog o bylinkách, kde pravidelně píšu články a sdílím své poznatky s ostatními a navíc jsem tyto hodnotné informace ještě zaobalila do e-knih, které prodávám. Jenomže mě často štvalo, že na tak skvělou věc mám minimum času. Co s tím?

Jednoduše řečeno jsem začala intenzivně pracovat na tom, abych se postavila na vlastní nohy. Postupem času jsem právě zjistila, že nemůžu neustále dávat kvalitní a pravidelné informace jen z toho zbytku času, který mi zbývá. Takže v brzké době plánuji opustit zaměstnání a věnovat se osvětě o bylinkách na plno. Jedině tak budu mít dostatek času tvořit nové věci a inspiraci pro všechny, kdo bylinky milují. A toto mi dává mnohem větší smysl.

Kdo je Pavel Říha?

Pavla už mám v hledáčku někdy od roku 2015. Tím, že jsem se zajímala už od roku 2014 jak podnikat přes internet, v té době na mě „vyskočil“ Pavel se svým blogem a zaujaly mě jeho informace, jak přes internet vydělávat a budovat si nejlépe své podnikání s vlastním tématem a vlastními produkty. Zaujal mě jeho příběh jak se vypracoval opravdu z nuly.

Moc jsem jeho povídání ze začátku moc nerozuměla, ani jsem mu zprvu nedůvěřovala. Ale pořád mě bavilo jej sledovat a za těch pár let jeho působení vidím jeho opravdový obrovský posun kupředu. Začala jsem ho tedy následovat.

Stala jsem se klientem v několika Pavlových produktech a vždycky mě informace uvnitř moc bavily a příjemně překvapovaly, co všechno je dnes možné.

Nákup knihy Z nuly na milion byla tedy pro mě samozřejmá věc, protože jsem věděla, že budu mít všechny tyto základní a důležité informace ohledně dnešního úspěšného podnikání pohromadě. Opravdu je to tak. Jsem šťastná, že ji napsal, že ji mám!

O čem kniha je?

Kniha od Pavla Říhy mi otevřela v mnohém obzory, ukázala mi, že je opravdu možné věnovat se a uživit se tím, co člověka opravdu baví. Koníček, který se stává hlavní pracovní náplní! To je přece skvělé. Kniha obsahuje postřehy, jakým způsobem je možné v dnešní době podnikat.

Jsou tam popsány důležité kroky, které je potřeba udělat, je to tam i logicky zdůvodněno včetně konkrétních příkladů. Učím se využít sílu internetu a moderních aplikací ve svůj prospěch a samozřejmě ve prospěch ostatních, kteří se o mé informace zajímají a pomáhají jim.

O čem kniha není?

O tom, že zbohatnete rychle doslova přes noc. Že si stačí ji jednou přečíst a víte všechno a začnete hned vydělávat.

Je potřeba se ke knize neustále vracet a dělat postupně ty kroky, které popisuje a to chce čas, opravdu záleží v jakém bodě se nacházíte. Považuji se za začínající podnikatelku, která už je celkem daleko oproti někomu, kdo je opravdu na začátku, pomyslné nule. Avšak mám před sebou ještě obrovský kus cesty.

Co mi kniha přinesla?

Knihu jsem dočetla teprve před Vánoci 2018. Takže nastavuji svoje podnikání postupně zatím stále ve svém zbytkovém čase. Po malých krůčcích, ale vidím, že to přináší své ovoce.

Hodně věcí jsem zautomatizovala a tedy jsem v některých částech podnikání přestala kolem toho otročit. Takže prodej e-booků mi už jde automaticky.

Co ještě z knihy využiju?

Díky knize Z nuly na milion vím, že musím zákazníkům nabídnout více než e-booky nebo chystaný online-kurz o bylinkách. Musím mít doslova žebřík produktů a pomalu roztáčet a promazávat kolečka mého podnikání a lepšího dosahu mezi lidi. Mám hodně kladných zpětných vazeb od klientů a sledujících lidí mé stránky a další mé kanály, že se jim moje tvorba líbí a přináší jim mnoho nových informací.

Kniha Z nuly na milion mi ukázala, že je tu mnohem více lidí, kteří o mě ještě ani neví a ocenili by moje rady, moje stránky a pak i mé produkty. Jak se k těmto lidem efektivně dostat učí také tato kniha.

Komu knihu doporučuji?

Knihu doporučuji tomu, kdo se chce stát podnikatelem. Kdo tvoří své produkty a kdo se chce postavit na vlastní nohy a neztratit tak roky času a nervů z případných podnikatelských omylů a přešlapů 🙂

Kniha není pro toho, kdo chce rychle zbohatnout, kdo nemyslí podnikání vážně a chce si třeba jen příležitostně přivydělat. Pro toho kniha není.

Možná jste o Pavlovi Říhovi už slyšeli a jste zrovna s poznáváním jeho osoby na začátku jako já před lety.

Máte příležitost poznat jeho učení na vlastní kůži díky této knize.

Je totiž momentálně k dospozici zdarma.

Ano, čtete dobře.

Pokud chcete tištěnou, je za 1 Kč - ale jen dočasně. Tak si pospěšte.

Jste to právě vy, koho tyto řádky oslovily a chcete se vydat na skvělou cestu podnikání?  Stáhněte si tento eBook a uvidíte sami.

Kniha Z nuly na milion Pavel Říha
Z nuly na milion Pavel Říha

K této knize se budu neustále vracet. Je to klenot.

Kniha Z nuly na milion recenze