OBJEDNÁVKA EBOOKU

DIVOKÉ BYLINKY

  • Vyplněním Objednávky objednávám eBook DIVOKÉ BYLNKY v celkové hodnotě 520 Kč 320 Kč. Samozřejmě včetně bonusů zdarma. 
  • Po odeslání objednávky a zaplacení částky získávám eBook (elektronické knihy ve formátu PDF) DIVOKÉ BYLINKY + bonusy zdarma na email.

Bonus 1. -  Přehled zdravotních potíží a divoké bylinky, které tyto potíže řeší

Bonus 2. - Praktický kalendář sběru divokých bylin

Speciální bonus - Aktualizace eBooku - jakmile něco zásadního v eBooku včetně jeho bonusů změním, ihned Vám pošlu novou verzi zdarma eBooku na email ke stáhnutí.

Vyplňte prosím pečlivě své údaje do formuláře, zvolte si měnu platby a klikněte na tlačítko ODESLAT.

Nemáte co ztratit! Pokud Vás obsah neosloví, nabízím 30ti denní garanci vrácení peněz.

Stačí, když mi napíšete do 30 ti dnů od zakoupení eBooku a já Vám peníze bez zbytečných otázek pošlu zpět.

 

Reference

Dobrý den paní Míšo, hodně dlouho Vám již chci poděkovat, ale jako správná pracující důchodkyně nemám pořád čas, ani nejsem často u PC. Ale od té doby, kdy jsem zakoupila Vaše úžasné knihy Divoké bylinky a další Boj proti škůdcům, neustále jej otevírám a studuji Vaše rady. Už jako mladé se mi líbilo, jak babička i maminka sbírá a suší bylinky, ale asi jsem měla jiné zájmy a dnes už mi bohužel nemá kdo poradit. A tak jsem velice šťastná za Vaše rady, které přímo hltám, sbírám a kontroluji dle Vašich skvělých popisů a fotek. Vařím i sirupy, pouštím se do tinktur, prostě mě to uchvátilo a to jen díky Vám. Moc moc děkuji a těším se na jakékoliv Vaše novinky, videa ... Zdravím Musilová
Vladimíra Musilová
Za jednu sezónu jsem se naučila rozpoznávat bylinky uvedené v ebooku a jak je využít. Hlavně jsem se naučila nalézt bylinky, které mám přímo na zahradě, které dávám do salátů a na brambory. Pak chodím také do přírody a dle ebooku sbírám bylinky na sušení na čaje. Z receptů jsem zatím zkoušela jen bezovku, ale byla výborná a už je vypitá. Na další recepty se chystám letos. Pro začátečníky je kniha výborná, přehledná. Doporučuji zakoupit. Uvítala bych druhý díl či rozšíření. Děkuji za vše.
Jitka Vašíčková