OBJEDNÁVKA EBOOKŮ

Pěstujeme byliny na balkoně, v bytě a na zahradě + Herbář bylin

Vyplněním Objednávky objednávám eBooky PĚSTUJEME BYLINKY NA BALKONĚ, V BYTĚ A NA ZAHRADĚ  a HERBÁŘ BYLIN za 495  361 Kč. Samozřejmě včetně bonusů zdarma.

Po odeslání objednávky a zaplacení částky získávám eBooky (elektronické knihy ve formátu PDF) PĚSTUJEME BYLINKY NA BALKONĚ, V BYTĚ A NA ZAHRADĚ  a HERBÁŘ BYLIN + bonusy zdarma na email.

Bonus -  Přehled zdravotních potíží - více než 60 zdravotních potíží + 44 bylin, které tyto potíže řeší

Speciální bonus - Aktualizace eBooků - jakmile něco zásadního v eBoocích včetně jeho bonusu změním, ihned Vám pošlu novou verzi zdarma eBooků na email ke stáhnutí.

 

Vyplňte prosím pečlivě své údaje do formuláře a klikněte na tlačítko ODESLAT.

Nemáte co ztratit! Pokud Vás obsah neosloví, nabízím 30ti denní garanci vrácení peněz.

Stačí, když mi napíšete do 30 ti dnů od zakoupení eBooků a já Vám peníze bez zbytečných otázek pošlu zpět.

 

Děkuji za skvělé e-booky. Jsou krásně napsané, přehledné, plné informací a rad. Bylinky jsem doma zkoušela pěstovat už několikrát, ale nepřežily dlouho. Teď už vím proč. Dělala jsem snad všechny možné chyby. Teď konečně vím jak na to. Rozhodně doporučuji všem, kdo chtějí bylinky pěstovat, mít je po ruce.
Marie Vavrochová
Nádherné eBooky plné rad a informací ohledně pěstování bylinek. Odkazový obsah je super a usnadňuje hledání. Jsou zde nádherné obrázky, kdy mě hned napadá jaké bylinky budu pěstovat, kam je dát a jak s nimi naložit. Postřiky bez chemie je super tečka. Těším se na další články a eBooky. Dáda
Dagmar Frenclová
S Míšinými eBooky jsem šla na jistotu, protože už jsem měla jeden zdarma, který mě hodně inspiroval a nakopl k pěstování bylinek. Ovšem s těmito informacemi vystačím po zbytek svého života. Stránka pěstitelská snad už ani zevrubnější být nemůže, ať už vás při pěstování potká cokoliv, je tam návod jak na to. Obrovskou hodnotu pro mě představuje část "samoléčitelská" nebo-li praktické použití bylinek, navíc doplněno o herbář a seznam nejběžnějších zdravotních obtíží. V domácnosti se třemi dětmi snad ani nemůže být praktičtějšího rádce! Sama jsem začátečník, ale troufám si říct, že je zde spousta důležitých informací i pro pokročilé.
Linda Berger

img.php logo 1 img2.phpimg1.php img3.php img4.php img5.php