OBJEDNÁVKA EBOOKU

Pěstujeme byliny na balkoně a v bytě

Vyplněním Objednávky objednávám eBooky PĚSTUJEME BYLINKY NA BALKONĚ A V BYTĚ  za  495 Kč včetně DPH. Samozřejmě včetně bonusu zdarma.

Pozor - zahraniční platby v EUR - i když nejsem plátcem DPH, musím ze zákona jako identifikovaná osoba odvádět DPH do zahraničí. Tudíž cena při platbě ze zahraničí bude povýšena o DPH.

Po odeslání objednávky a zaplacení částky získávám eBook (elektronickou knihu ve formátu PDF) PĚSTUJEME BYLINKY NA BALKONĚ A V BYTĚ + bonus zdarma na email.

Bonus -  13 nejpoužívanějších základních receptů z bylin

Vyplňte prosím pečlivě své údaje do formuláře a klikněte na tlačítko ODESLAT.

Nemáte co ztratit! Pokud Vás obsah neosloví, nabízím 30ti denní garanci vrácení peněz.

Stačí, když mi napíšete do 30 ti dnů od zakoupení eBooků a já Vám peníze bez zbytečných otázek pošlu zpět.

 

Děkuji za skvělÝ e-book. Je krásně napsaný, přehledny, plny informací a rad. Bylinky jsem doma zkoušela pěstovat už několikrát, ale nepřežily dlouho. Teď už vím proč. Dělala jsem snad všechny možné chyby. Teď konečně vím jak na to. Rozhodně doporučuji všem, kdo chtějí bylinky pěstovat, mít je po ruce.
Marie Vavrochová
Nádherný eBook plný rad a informací ohledně pěstování bylinek. Odkazový obsah je super a usnadňuje hledání. Jsou zde nádherné obrázky, kdy mě hned napadá jaké bylinky budu pěstovat, kam je dát a jak s nimi naložit. Těším se na další články a eBooky. Dáda
Dagmar Frenclová
S Míšiným eBookem jsem šla na jistotu, protože už jsem měla jeden zdarma, který mě hodně inspiroval a nakopl k pěstování bylinek. Ovšem s těmito informacemi vystačím po zbytek svého života. Stránka pěstitelská snad už ani zevrubnější být nemůže, ať už vás při pěstování potká cokoliv, je tam návod jak na to. Obrovskou hodnotu pro mě představuje část praktické použití bylinek, navíc doplněno o herbář. V domácnosti se třemi dětmi snad ani nemůže být praktičtějšího rádce! Sama jsem začátečník, ale troufám si říct, že je zde spousta důležitých informací i pro pokročilé.
Linda Berger

img.php logo 1 img2.phpimg1.php img3.php img4.php img5.php