Zkoušíte pěstovat bylinky, ale bez úspěchu?

Chybí vám opravdu podrobný manuál, jak bylinky vypěstovat krok za krokem?

   Kromě manuálu, jak podrobně pěstovat jednotlivé bylinky, je k dispozici mnohem více - čtěte níže ...

Vypěstujte si bylinky klidně ze semínek nebo ze sazenic v nádobách, naučím vás to....

Mám pro vás podrobné návody, jak pěstovat bylinky správně!

Stále častěji se setkávám s dotazy, jak pěstovat bylinky v nádobách v bytě nebo na balkoně, když není možnost pěstovat je na zahradě.

Pěstitelé se dopouštějí stále stejných chyb a tím pádem bývá pěstování bylinek v nádobách neúspěšné.

Už neopakujte ty stejné chyby

Bylinky pěstované v nádobách na balkoně nebo v bytě VYŽADUJÍ VÍCE POZORNOSTI, než bylinky pěstované na zahradě.

UKÁŽU VÁM, KTERÝCH CHYB JE TŘEBA SE VYVAROVAT při pěstování bylinek především na balkoně a v bytě. Jakou péči potřebují specificky podle druhu bylinky.

Jmenuji se Michaela Maťhová a naučím vás, jak se stát úspěšnými pěstiteli bylinek.

Specializuji se na pěstování, sběr a využití bylinek a dělím se o své zkušenosti jak využít i jejich léčivou sílu k upevnění zdraví.

Provedu vás krok za krokem, jak vůbec s pěstováním bylinek začít, co a jak dělat nebo nedělat od zasetí semínka (vysazení sazeničky) až po samotné sklízení. Na balkoně, v bytě, nebo na zahradě.

Je velká pravděpodobnost, že se bylinky stanou vaší vášní!

PĚSTOVÁNÍ BYLINEK JE RADOST, JEN VĚDĚT JAK NA TO.

Po narození dcery jsem si byla jistá, že jí chci při zdravotních potížích dokázat ulevit přírodní cestou. Nastalo období, kdy jsem se začala pěstování bylinek věnovat naplno a na vlastní kůži jsem zjistila, jakou mají bylinky sílu! Postupně jsem pěstovala bylinky na zahradě, terásce a doma za oknem.

Už si život bez nich nedokážeme představit. Je to úžasné mít doma živou lékárničku a zároveň i čerstvé koření.

Naučila jsem se bylinky pěstovat, naučím to i vás!

Teď už nemusíte listovat tunami časopisů a trávit hodiny hledáním na internetu, jak bylinky pěstovat. A zrovna o pěstování na balkoně a v bytě je těch informací opravdu nedostatek!

 

Pojďte se stát úspěšnými pěstiteli bylinek, je jedno, zda máte zahradu nebo ne.

Dva eBooky 

(elektronické knihy ve formátu PDF)

PĚSTUJEME BYLINKY NA BALKONĚ, V BYTĚ A NA ZAHRADĚ

+

HERBÁŘ BYLIN

naleznete v nich ucelené informace o tom, jak založit bylinkovou zahrádku tak, aby se bylinkám opravdu dařilo a vy z nich měli užitek. Také návody, jakým způsobem je vlastně můžete využít.

 

Co v nich najdete?

 • Vhodnost bylinek pro celoroční pěstování v bytě.
 • Které bylinky lze pěstovat na balkoně podle toho, na kterou světovou stranu je orientován.
 • Kdy je lepší vysévat semínka a kdy zase sázet sazenice a PROČ.
 • Rady, jak pěstovat bylinky na zahradě, která nemá požadované půdní podmínky.
 • Návody, jak ekologicky likvidovat škůdce, aby bylo možné bylinky bezpečně konzumovat. Jak chorobám a škůdcům předcházet.
 • V herbáři najdete 44 bylin s fotografiemi, podrobným návodem pěstování, účinky pro zdraví
 • Jaké části se z každé bylinky využívají k léčbě a rady jak je jako lék používat
 • Zjistíte, vhodnost jednotlivých bylin pro těhotné ženy a děti
 • Tipy jak využít bylinky v kuchyni, sekce s konkrétními recepty na zpracování bylin, plodů jako lék nebo jen tak k jídlu
 • Zařazeny jsou také pokojové léčivky, stromy a keře

Pojďme se podívat trochu blíž...

Přehlednost

EBooky se skvěle doplňují. Přehlednou formou se dozvíte, jak bylinky správně pěstovat a jaké je jejich využití. Díky odkazovému obsahu nebudete muset rolovat celé texty eBooků, stačí kliknout v obsahu na téma a dostanete se na požadovanou stránku. Stejně tak se z každé stránky můžete vrátit zpět na obsah.

Konkrétnost

Ihned vám bude jasné, kde jste doposud dělali v pěstování bylinek chyby. Kromě základních obecných informací naleznete i konkrétní info o pěstování - týkající se jednotlivých druhů bylin.

Komplexnost

Informace o pěstování od semínka (nebo sazeničky) až po sklizeň včetně zimního režimu bylinek v bytě a na balkoně, tipy na využití a recepty na přípravu bylinných produktů a také jídel s bylinkami.

Cena  za oba eBooky je 495 361 Kč.

 • Přidala jsem další recepty.
  Můžete se těšit celkem na více než 40 receptů na využití bylinek. Podívejte se detailněji níže do obsahu.
 • I když je eBook o něco zase delší, po stáhnutí do svého počítače se v něm budete skvěle orientovat.
  Díky zpětným odkazům na obsahy a z obsahů se kliknutím na dané téma dostanete ihned na požadovanou stránku, takže žádné rolování tam a zpět.

 Jakou vám přinesou hodnotu? Ta je mnohem vyšší.

Je to hodně, nebo málo? Co jiného si můžete zhruba za tuto cenu pořídit? Za 361 Kč si můžete zajít na večeři, nebo na hodinovou masáž zad. Můžete si pořídit několik sazeniček bylinek.

Trvalo mi dlouho, než jsem nashromáždila tyto informace. Co se týká praktických zkušeností, ty počítám na roky. Tyto dva eBooky obsahují postupy doslova krok za krokem jak bylinky pěstovat.  Oba eBooky mají dohromady 224 stran.

Tato investice stojí zato!

Jak se líbí čtenářům?

Děkuji za skvělé e-booky. Jsou krásně napsané, přehledné, plné informací a rad. Bylinky jsem doma zkoušela pěstovat už několikrát, ale nepřežily dlouho. Teď už vím proč. Dělala jsem snad všechny možné chyby. Teď konečně vím jak na to. Rozhodně doporučuji všem, kdo chtějí bylinky pěstovat, mít je po ruce.

Marie Vavrochováwww.marie-vavrochova.cz/

Nádherné eBooky plné rad a informací ohledně pěstování bylinek. Odkazové obsahy jsou super a usnadňují hledání. Jsou zde nádherné obrázky, kdy mě hned napadá, jaké bylinky budu pěstovat, kam je dát a jak s nimi naložit. Postřiky bez chemie je super tečka. Těším se na další články a eBooky. Dáda

Dagmar FrenclováUčí lidi, jak vydělávat peníze. www.dadafrenclova.cz

S Míšinými eBooky jsem šla na jistotu, protože už jsem měla jeden zdarma, který mě hodně inspiroval a nakopl k pěstování bylinek. Ovšem s těmito informacemi vystačím po zbytek svého života. Stránka pěstitelská snad už ani zevrubnější být nemůže, ať už vás při pěstování potká cokoliv, je tam návod jak na to. Obrovskou hodnotu pro mě představuje část "samoléčitelská" nebo-li praktické použití bylinek, navíc doplněno o herbář a seznam nejběžnějších zdravotních obtíží. V domácnosti se třemi dětmi snad ani nemůže být praktičtějšího rádce! Sama jsem začátečník, ale troufám si říct, že je zde spousta důležitých informací i pro pokročilé.

Linda BergerUčí lidi, jak trvale odstranit veškeré bloky týkající se bohatství a peněz. http://lindaberger-blog.cz

Pestovaniu byliniek sa venujem, ale priznám sa, že ebooky mi objasnili veľa vecí, o ktorých som ani nevedela - hlavne čo sa týka toho, ako jednotlivé druhy správne pestovať a na čo všetko sa dajú využiť. Sama som sa presvedčila, že bylinky majú zázračnú moc a je veľmi dôležité vedieť ako ich správne používať. V ebookoch som našla návody, tipy a dôležité informácie, ktoré nemusím hľadať už nikde inde, mám to všetko pokope. Veľmi oceňujem videozáznamy, kde je krok po krok vysvetlené čo zbierať, ako zbierať, kedy zbierať, ako pripraviť čaj, či tinktúru. Odporúčam každému, kto má o bylinky a ich liečivú silu záujem 🙂

Katarína Paulišinováwww.papkanie.sk

V těchto eboocích, včetně skvělých bonusů, jsem objevila opravdový poklad. Vždy jsem tak nějak tušila, že ty bylinky ze supermarketu nebudou úplně ono, ale nechtělo se mi trávit hodiny hledáním informací, jak si vypěstovat ty svoje. Tady jsem našla úplně všechno na jednom místě, včetně využití v kuchyni (skvělé inspirace na obměnu mých oblíbených jídel) a účinků na zdraví. Oceňuji hlavně přehlednost všech informací - člověk hned najde to, co zrovna potřebuje vědět, a ušetří tak spoustu času, který může věnovat bylinkám 🙂 Doporučuji všem, co chtějí s pěstováním bylinek začít a neví jak, ale i těm, kteří třeba pár bylinek na balkóně mají a chtěli by jich mít víc a hezčí.

Lenka Bělaškováwww.5slovicekdenne.cz

Ebooky obsahují podrobné návody, jak pěstovat vybrané druhy bylinek, a to od zasazení semínka až po jejich následné použití. Ocenila jsem, že jsem byla vedena krok za krokem. Dozvěděla jsem se také mnoho praktických tipů a doporučení na základě osobních zkušeností autorky. Díky tomu jsem se mohla vyvarovat spousty chyb a ušetřila jsem si tak čas a případné rozčarování z nezdaru. Objevila jsem sílu a moudrost přírody, která je v bylinkách obsažená a zjistila, že místo návštěvy lékárny mnohdy stačí sáhnout do truhlíku za oknem. Už se raduju z čerstvé máty, takže bylinkám zdar! 🙂

VeronikaUkazuje všem, jak žít bez stresu a v harmonii www.vsesouvisisevsim.cz

Děkuji vám za informace o léčivých bylinách. Mám svoje vnoučata, ale jejich maminky nejsou na to uvařit dítěti z bylinek čaj. Dát chemický lék z lékáren je rychlejší, což mě jako babičce se to nelíbí. Sama mám mnoho bylin a často je vařím. Ale musím vám napsat, že rady od vás na pěstování bylinek jsou k nezaplacení. Poprvé za několik let se mě Vaší radou podařily vypěstovat malé rostlinky. Denně je sleduji jak se mají k světu. A tímto Vám chci z celého srdce poděkovat. Jste úžasná žena a o to víc, že se podělíte i s lidmi o rady. Ještě jednou děkuji s láskou Maruše

Maruše Šlosiariková

POKUD VÁS ZAJÍMÁ OBSAH EBOOKŮ OPRAVDU DETAILNĚ, KLIKNĚTE NA OTEVŘENOU KNIHU

Pokud vám nestačí ukázka obsahu, níže můžete nahlédnout na některé strany uvnitř. Horní čtyři obrázky jsou z eBooku Pěstování a spodní čtyři obrázky z Herbáře. Kliknutím na obrázek jej zvětšíte

To ještě není vše!

Přemýšlela jsem nad tím, jak udělat eBooky dokonalé a tak jsem k nim přiřadila ještě publikaci, která eBook krásně doplňuje.

Nyní je součástí eBooku a věnuji vám ji zdarma navíc jako bonus!

Bonus

PŘEHLED ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ

Přehled více než 60ti zdravotních potíží + 44 bylinek, které tyto potíže řeší. Opět jsou zahrnuty bylinky, o kterých je řeč v eBooku PĚSTUJEME BYLINKY a v HERBÁŘ BYLIN.

Díky přehledu se rychle zorientujete, které bylinky působí na konkrétní zdravotní problémy.

Bonus v hodnotě 95 Kč získáváte zdarma.

Aktualizace ebooků

Mám pro Vás ještě jeden mimořádný bonus a tím je aktualizace eBooků a jejich bonusu. Pokud udělám novou verzi či výrazné aktualizace v těchto eBoocích či jeho bonusu, Vy je ihned získáte ZDARMA.

Budu Vás informovat e-mailem a pošlu Vám odkaz na stažení nové verze eBooků nebo bonusu, takže budete mít neustále ty nejnovější informace.

Tento bonus v hodnotě 210 Kč získáváte zdarma.

Ano, eBooky i s bonusy se mi moc líbí, CHCI TO!

Pozor  - v plánu je konečně tištěná verze těchto e-booků - tedy oba Pěstujeme bylinky + Herbář bylin. Samozřejmě bude v knize obsažen i bonus Seznam zdravotních potíží + bylinky, které tyto potíže řeší. 

Kniha je v předkupu za zvýhodněnou cenu tak stačí kliknout na tlačítko níže >>Chci tištěnou knihu<< a dostanete se na portál HIT HIT a tam můžete poslat příspěvek, který zahrnuje cenu knihy a tím pádem si ji vlastně předobjednáte. Teď je kniha za nebývale výhodnou cenu. Přesvědčte se... Klikněte níže a dozvíte se víc....

Možná se vám ještě honí hlavou:

 • Jsem úplný začátečník, nikdy jsem bylinky nepěstoval/a, mám šanci uspět?
  Návody na pěstování jsou velice detailní, povedou vás krok po kroku, co a jak dělat. Také se dozvíte všechny nástrahy o tom co naopak zase nedělat a proč. Prostě budete vědět jak na to.
 • Ale o tom si určitě něco najdu na internetu.
  Na internetu je o bylinkách mraky informací. Často jsou to informace o jejich účincích, ale o pěstování jsou jen kusé a obecné. Mnohem efektivnější je věnovat čas samotným bylinkám, když už budete vědět, jak je správně pěstovat, než trávit hodiny hledáním informací, o kterých ani nevíte, zda jsou opravdu využitelné v praxi.
 • Raději si místo toho koupím rovnou pár sazeniček domů.
  Ano, to jistě můžete. Pokud nemáte moc zkušeností s pěstováním bylinek, tak vám poslouží krátkodobě k přímé konzumaci. Při pěstování na zahradě se úspěch může dostavit, ale pěstování na balkoně a v bytě vyžaduje větší pozornost.
 • Co když se mi nebude dařit pěstovat bylinky ani po zakoupení ebooků?
  Pokud se budete řídit mými doporučeními, dařit se bude 🙂

JE TO NA VÁS.

7 SÁČKŮ SUŠENÝCH BYLINEK NEBO VLASTNÍ ČERSTVÉ VÝPĚSTKY?

Představte si, že třeba pro začátek zvolíte 3-4 druhy bylinek, které začnete pěstovat a budete znát všechny detaily, jak se o ně starat od semínka po vzrostlé rostlinky a jak je používat.

VYUŽÍVÁTE JE V KUCHYNI

UPEVŇUJETE SI POMOCÍ NICH ZDRAVÍ

TĚŠÍTE SE Z JEJICH VŮNĚ A KRÁSY

Pozor  - v plánu je konečně tištěná verze těchto e-booků - tedy oba Pěstujeme bylinky + Herbář bylin. Samozřejmě bude v knize obsažen i bonus Seznam zdravotních potíží + bylinky, které tyto potíže řeší. 

Kniha je v předkupu za zvýhodněnou cenu tak stačí kliknout na tlačítko níže >>Chci tištěnou knihu<< a dostanete se na portál HIT HIT a tam můžete poslat příspěvek, který zahrnuje cenu knihy a tím pádem si ji vlastně předobjednáte. Teď je kniha za nebývale výhodnou cenu. Přesvědčte se... Klikněte níže a dozvíte se víc....

TEĎ UŽ SE NEMUSÍTE NIČEHO OBÁVAT

Nemáte vlastně co ztratit. Chci, aby jste byli maximálně spokojení!

Když zjistíte, že eBook pro vás není to pravé, mám pro vás řešení. Pokud zjistíte, že tyto informace pro vás nejsou užitečné a že v nich neobjevíte nic nového, nabízím vám garanci vrácení peněz do 30 dní od zakoupení. 

Pokud cítíte, že je to ono, co potřebujete, pojďte do AKCE a neodkládejte to. Kupte si ebook hned teď! Víte, jak to chodí. Možná už zítra zapomenete, že jsem tady, abych Vám ukázala, jak se dají bylinky úspěšně pěstovat a využít.

 

Cena  za oba eBooky je teď pro Vás 495 361  Kč.

 

OBJEVTE KRÁSU A PŘÍNOS BYLINEK A UŽITEČNÝCH DŘEVIN UŽ TEĎ! TĚŠÍTE SE?

 

Klikněte na tlačítko „Koupit eBook“ a na další stránce vyplňte formulář.

Můžete zaplatit převodem, kartou nebo Paypalem, eBook i s bonusy ve formátu PDF obdržíte na email poté, co se platba objeví na mém účtu.

 

Přeji Vám hodně úspěchů a radosti při pěstování bylinek!

S úctou Michaela Maťhová