Rádi byste měli na balkoně nebo v bytě bylinkovou oázu?

Chybí vám opravdu podrobný manuál, jak bylinky vypěstovat v nádobách krok za krokem?

Mám pro vás podrobné návody, jak pěstovat bylinky v nádobách tak, aby jste z nich měli opravdový užitek a zároveň aby fungovaly jako krásná dekorace.

Stále častěji se setkávám s dotazy, jak můžete úspěšně pěstovat bylinky v nádobách v bytě nebo na balkoně, když není možnost pěstovat je na zahradě.

Ukážu vám, kterých chyb se máte vyvarovat, aby se vám podařilo vypěstovat krásné bylinky.

Věděli jste, že bylinky pěstované v nádobách vyžadují více pozornosti a péče než bylinky, které rostou na zahradě?

Naučte se pěstovat bylinky podle jednotlivých druhů, stane se z vás skvělý pěstitel.

Jmenuji se Michaela Maťhová a naučím vás, jak se stát úspěšnými pěstiteli bylinek.

Specializuji se na pěstování, sběr a využití bylinek a dělím se o své zkušenosti jak využít i jejich léčivou sílu k upevnění zdraví.

Provedu vás krok za krokem, jak vůbec můžete s pěstováním bylinek začít, co a jak máte dělat nebo nedělat od zasetí semínka (vysazení sazeničky) až po samotné sklízení. A to na balkoně a v bytě.

Je tedy velká pravděpodobnost, že se bylinky stanou vaší vášní!

PĚSTOVÁNÍ BYLINEK JE RADOST, KDYŽ VÍTE JAK NA TO.

Po narození dcery jsem si byla jistá, že jí chci při zdravotních potížích dokázat ulevit přírodní cestou. Nastalo období, kdy jsem se začala pěstování bylinek věnovat naplno a na vlastní kůži jsem zjistila, jakou mají bylinky sílu!

Postupně jsem pěstovala bylinky na zahradě, terásce a doma za oknem. Už si život bez bylinek nedokážeme představit.

Je to úžasné mít doma živou lékárničku a zároveň i čerstvé koření. Naučím to i vás.

Teď už nemusíte listovat tunami časopisů a trávit hodiny hledáním na internetu, jak bylinky pěstovat. A zrovna o pěstování na balkoně a v bytě je těch informací opravdu nedostatek!

 

Pojďte se stát úspěšnými pěstiteli bylinek, je jedno, zda máte zahradu nebo ne.

Mám pro vás  eBook

(elektronickou knihu ve formátu PDF)

PĚSTUJEME BYLINKY NA BALKONĚ A V BYTĚ

 • Naleznete v něm ucelené informace o tom, jak založit bylinkovou zahrádku v nádobách tak, aby se bylinkám opravdu dařilo a vy z nich měli užitek.
 • Také tam najdete návody, jakým způsobem je vlastně můžete využít jak po zdravotní stránce, tak i připravit při vaření.

 

Co v eBooku všechno najdete?

 • Které bylinky můžete pěstovat celoročně v bytě.
 • Které bylinky můžete pěstovat na balkoně a na co dávat pozor.
 • Ukážu vám, kdy je lepší vysévat semínka a kdy je naopak lepší pořídit sazenice a PROČ.
 • Dozvíte se, jaké choroby a škůdci mohou bylinky napadnout a jak jim přecházet.
 • Součástí eBooku je Miniherbář 20 bylin s fotografiemi, návody na pěstování ke každé znich.
 • Také u každé bylinky naleznete popsány účinky a tipy jak ji využít v kuchyni.
 • Zjistíte, které bylinky jsou vhodné pro děti a těhotné ženy.

Pojďme se podívat trochu blíž...

Přehlednost

Přehlednou formou se dozvíte, jak bylinky správně pěstovat a jaké je jejich využití. Díky odkazovému obsahu nebudete muset rolovat celé texty eBooků, stačí kliknout v obsahu na téma a dostanete se na požadovanou stránku. Stejně tak se z každé stránky můžete vrátit zpět na obsah.

Konkrétnost

Ihned vám bude jasné, kde jste doposud dělali v pěstování bylinek chyby. Kromě základních obecných informací naleznete i konkrétní info o pěstování - týkající se jednotlivých druhů bylin.

Komplexnost

V eBooku najdete nformace o pěstování od semínka (nebo sazeničky) až po sklizeň včetně zimního režimu bylinek. V miniherbáři naleznete vhodnost bylinek pro děti a těhotné ženy, účinky a tipy využití při vaření.

Cena za eBook je 425 Kč.

 • Můžete se těšit na 20 bylinek
  Návody na pěstování v nádobách jsou srozumitelné a budete vědět co dělat krok za krokem.
 • Po stáhnutí eBooku do svého počítače se v něm budete skvěle orientovat.
  Díky zpětným odkazům na obsahy a z obsahů se kliknutím na dané téma dostanete ihned na požadovanou stránku, takže žádné rolování tam a zpět.

 Jakou vám přinesou hodnotu? Ta je mnohem vyšší.

Je to hodně, nebo málo? Co jiného si můžete zhruba za tuto cenu pořídit? Za 425 Kč si můžete zajít na večeři pro dva, nebo na hodinovou masáž zad. Můžete si pořídit několik sazeniček bylinek.

Trvalo mi dlouho, než jsem nashromáždila tyto informace. Co se týká praktických zkušeností, ty počítám na roky. Na jednom místě naleznete postupy doslova krok za krokem jak bylinky pěstovat.  EBook má 76 stran.

Tato investice stojí zato!

Jak se líbí čtenářům?

Děkuji za skvěly e-book. Je krásně napsaný, přehledný, plný informací a rad. Bylinky jsem doma zkoušela pěstovat už několikrát, ale nepřežily dlouho. Teď už vím proč. Dělala jsem snad všechny možné chyby. Teď konečně vím jak na to. Rozhodně doporučuji všem, kdo chtějí bylinky pěstovat, mít je po ruce.
Marie Vavrochováwww.marie-vavrochova.cz/
Nádherný eBook plný rad a informací ohledně pěstování bylinek. Odkazové obsahy jsou super a usnadňují hledání. Jsou zde nádherné obrázky, kdy mě hned napadá, jaké bylinky budu pěstovat, kam je dát a jak s nimi naložit. Těším se na další články a eBooky. Dáda
Dagmar FrenclováUčí lidi, jak vydělávat peníze. www.dadafrenclova.cz
S Míšiným eBookem jsem šla na jistotu, protože už jsem měla jeden zdarma, který mě hodně inspiroval a nakopl k pěstování bylinek. Ovšem s těmito informacemi vystačím po zbytek svého života. Stránka pěstitelská snad už ani zevrubnější být nemůže, ať už vás při pěstování potká cokoliv, je tam návod jak na to. Obrovskou hodnotu pro mě představuje praktické použití bylinek, navíc doplněno o herbář. V domácnosti se třemi dětmi snad ani nemůže být praktičtějšího rádce! Sama jsem začátečník, ale troufám si říct, že je zde spousta důležitých informací i pro pokročilé.
Linda BergerUčí lidi, jak trvale odstranit veškeré bloky týkající se bohatství a peněz. http://lindaberger-blog.cz
Pestovaniu byliniek sa venujem, ale priznám sa, že ebook mi objasnil veľa vecí, o ktorých som ani nevedela - hlavne čo sa týka toho, ako jednotlivé druhy správne pestovať a na čo všetko sa dajú využiť. Sama som sa presvedčila, že bylinky majú zázračnú moc a je veľmi dôležité vedieť ako ich správne používať. V ebooku som našla návody, tipy a dôležité informácie, ktoré nemusím hľadať už nikde inde, mám to všetko pokope. Odporúčam každému, kto má o bylinky a ich liečivú silu záujem :)
Katarína Paulišinováwww.papkanie.sk
V tomto ebooku, včetně skvělých bonusů, jsem objevila opravdový poklad. Vždy jsem tak nějak tušila, že ty bylinky ze supermarketu nebudou úplně ono, ale nechtělo se mi trávit hodiny hledáním informací, jak si vypěstovat ty svoje. Tady jsem našla úplně všechno na jednom místě, včetně využití v kuchyni (skvělé inspirace na obměnu mých oblíbených jídel) a účinků na zdraví. Oceňuji hlavně přehlednost všech informací - člověk hned najde to, co zrovna potřebuje vědět, a ušetří tak spoustu času, který může věnovat bylinkám :-) Doporučuji všem, co chtějí s pěstováním bylinek začít a neví jak, ale i těm, kteří třeba pár bylinek na balkóně mají a chtěli by jich mít víc a hezčí.
Lenka Bělaškováwww.5slovicekdenne.cz
Ebook obsahuje podrobné návody, jak pěstovat vybrané druhy bylinek, a to od zasazení semínka až po jejich následné použití. Ocenila jsem, že jsem byla vedena krok za krokem. Dozvěděla jsem se také mnoho praktických tipů a doporučení na základě osobních zkušeností autorky. Díky tomu jsem se mohla vyvarovat spousty chyb a ušetřila jsem si tak čas a případné rozčarování z nezdaru. Objevila jsem sílu a moudrost přírody, která je v bylinkách obsažená a zjistila, že místo návštěvy lékárny mnohdy stačí sáhnout do truhlíku za oknem. Už se raduju z čerstvé máty, takže bylinkám zdar! :-)
VeronikaUkazuje všem, jak žít bez stresu a v harmonii www.vsesouvisisevsim.cz
Děkuji vám za informace o léčivých bylinách. Mám svoje vnoučata, ale jejich maminky nejsou na to uvařit dítěti z bylinek čaj. Dát chemický lék z lékáren je rychlejší, což mě jako babičce se to nelíbí. Sama mám mnoho bylin a často je vařím. Ale musím vám napsat, že rady od vás na pěstování bylinek jsou k nezaplacení. Poprvé za několik let se mě Vaší radou podařily vypěstovat malé rostlinky. Denně je sleduji jak se mají k světu. A tímto Vám chci z celého srdce poděkovat. Jste úžasná žena a o to víc, že se podělíte i s lidmi o rady. Ještě jednou děkuji s láskou Maruše
Maruše Šlosiariková
V tomto e-booku bylo pro mě vše nové, jsem začátečník. Dal jsem se do pěstování bylin venku na balkoně i uvnitř - za oknem venku pěstuji tymián, petrželku, šnytlík, bazalku, mátu a rozmarýn, uvnitř doma majoránku, šalvěj, řeřichu, rýmovník, je toho ještě více. Na balkoně se mi už vyjímá bazalka skořicová, měsíček, angínovník, majoránka, kopr a od kamaráda ze zahrádky – hodně silnou a voňavou mátu – úplně něco jiného než máta ze supermarketu – vhodná s bezinkovým sirupem!!! Jinak velká pochvala pro orientaci v e-knice, orientuji se v ní velmi dobře!!!
Miloslav Kočí
Dobrý den, V této knize se vám povedlo velice přehledně uvést mnoho informací ke každé bylince. A ty informace jsou nejen o pěstování, ale opět velmi kompletní. Nějaké zkušenosti s pěstováním za oknem už mám, ale nyní to vypadá, že mám, s vaší pomocí, velkou šanci do toho vnést systém a výrazně zvýšit svoji úspěšnost a produkci. Moc děkuji, už sháním semínka Karel
Karel Čadek

POKUD VÁS ZAJÍMÁ OBSAH EBOOKU OPRAVDU DETAILNĚ, KLIKNĚTE NA OTEVŘENOU KNIHU

Pokud vám nestačí ukázka obsahu, níže můžete nahlédnout na některé strany uvnitř. Horní čtyři obrázky jsou z části eBooku Pěstování a spodní čtyři obrázky z části Miniherbáře. Kliknutím na obrázek jej zvětšíte.

To ještě není vše!

Ano, mám pro vás ještě něco. Sepsala jsem 13 nejpoužívanějších receptů z bylinek - oleje, tiktury, pesta, repeletnt....

Nyní jsou součástí eBooku a věnuji vám je zdarma navíc jako bonus!

Bonus

13 receptů - nejvíce používaných z uvedených bylinek v eBooku

Vyrobte si pesto, tinkturu, olej, ocet, sirup - jsou to základní postupy, které můžete využít i na jiné druhy bylinek.

Bonus v hodnotě 95 Kč získáváte zdarma.

Ano, eBook i s bonus se mi moc líbí, CHCI TO!

Možná se vám ještě honí hlavou:

 • Jsem úplný začátečník, nikdy jsem bylinky nepěstoval/a, mám šanci uspět?
  Návody na pěstování jsou velice detailní, povedou vás krok po kroku, co a jak dělat. Také se dozvíte všechny nástrahy o tom co naopak zase nedělat a proč. Prostě budete vědět jak na to.
 • Ale o tom si určitě něco najdu na internetu.
  Na internetu je o bylinkách mraky informací. Často jsou to informace o jejich účincích, ale o pěstování jsou jen kusé a obecné.
  Mnohem efektivnější je věnovat čas samotným bylinkám, když už budete vědět, jak je správně pěstovat, než trávit hodiny hledáním informací, o kterých ani nevíte, zda jsou opravdu využitelné v praxi.
 • Raději si místo toho koupím rovnou pár sazeniček domů.
  Ano, to jistě můžete. Pokud nemáte moc zkušeností s pěstováním bylinek, tak vám poslouží krátkodobě k přímé konzumaci. Při pěstování na zahradě se úspěch může dostavit, ale pěstování na balkoně a v bytě vyžaduje větší pozornost.
 • Co když se mi nebude dařit pěstovat bylinky ani po zakoupení ebooku?
  Pokud se budete řídit mými doporučeními, dařit se vám bude :-)

JE TO NA VÁS.

7 SÁČKŮ SUŠENÝCH BYLINEK NEBO VLASTNÍ ČERSTVÉ VÝPĚSTKY?

Představte si, že třeba pro začátek zvolíte 3-4 druhy bylinek, které začnete pěstovat a budete znát všechny detaily, jak se o ně starat od semínka po vzrostlé rostlinky a jak je používat.

VYUŽÍVÁTE JE V KUCHYNI

UPEVŇUJETE SI POMOCÍ NICH ZDRAVÍ

TĚŠÍTE SE Z JEJICH VŮNĚ A KRÁSY

TEĎ UŽ SE NEMUSÍTE NIČEHO OBÁVAT

Nemáte vlastně co ztratit. Chci, aby jste byli maximálně spokojení!

Když zjistíte, že eBook pro vás není to pravé, mám pro vás řešení. Pokud zjistíte, že tyto informace pro vás nejsou užitečné a že v nich neobjevíte nic nového, nabízím vám garanci vrácení peněz do 30 dní od zakoupení. 

Pokud cítíte, že je to ono, co potřebujete, pojďte do AKCE a neodkládejte to. Kupte si ebook hned teď! Víte, jak to chodí. Možná už zítra zapomenete, že jsem tady, abych Vám ukázala, jak se dají bylinky úspěšně pěstovat a využít.

 

Cena  za eBook je 425 Kč 

 

OBJEVTE KRÁSU A PŘÍNOS BYLINEK UŽ TEĎ! TĚŠÍTE SE?

Klikněte na tlačítko „Koupit eBook“ a na další stránce vyplňte formulář.

Můžete zaplatit převodem, kartou nebo Paypalem, eBook i s bonusem ve formátu PDF obdržíte na email poté, co se platba objeví na mém účtu.

 

Přeji Vám hodně úspěchů a radosti při pěstování bylinek!

S úctou Michaela Maťhová