EBOOK

Zbavte se zánětů dutin jednou provždy.

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zde vám ve třech minutách povím ve zkratce moje problémy, které jsem s dutinami měla a co v eBooku naleznete.

 • Chcete vědět, jak léčit záněty dutin, aby se už nevracely?
 • Toužíte konečně zjistit, jak se léčit, když náhodou dostanete zase rýmu, aby se to nezvrtlo opět v zánět dutin?
 • Zajímá vás, jaké techniky máte používat, když už vás zánět dutin přepadne a jak si rychle a jednoduše ulevit?
 • Hledáte tipy a recepty, jak efektivně řešit i jiné respirační problémy přírodní cestou?

Pokud odpovídáte ANO, tak jste tu správně!

UŽ NEVÍTE, CO UDĚLAT, ABY NĚCO KONEČNĚ POMOHLO? JSTE ABNORMÁLNĚ NÁCHYLNÍ  A MÁTE POCIT, ŽE TO NEMÁ KONCE?

Setkáváte se s radami typu"měsíc u moře by to spravil"

nebo s názory jako "to už budeš mít napořád, smiř se s tím"

nebo "To je normální, chytáš to od dětí" a nebo ještě "v zimě je přece nemocný každý..."

VÍM JAKÉ TO JE, TAKÉ JSEM TO ZAŽILA.

Byla jsem naštvaná na to, že jsem zase nemocná, chvílemi jsem byla vzteklá a nepříjemná na okolí i sama sobě.

Stále častěji jsem si říkala, že přece není možné, abych byla pořád na "hromadě", mnohdy jsem se nevyhnula antibiotikům. Věděla jsem, že moje imunita jde takhle ke dnu. Dostávala jsem se do bludného kruhu. Trápila jsem se dlouho, než jsem přišla na způsob, jak si pomoci. A jde to i přírodní cestou!

Byl to běh na delší trať. Mnoho jsem z toho vyzkoušela právě na sobě. Všechny poznatky, které jsem posbírala, vám teď předkládám.

Nemusíte už procházet diskuze, listovat knihami, doptávat se - to vše jsem udělala za vás. Všechny informace teď najdete na jednom místě.

Samozřejmě to není jen o bylinkách, naše zdraví ovlivňují i další faktory. Pokud propojíme vše dohromady, nádherně to funguje! Podle mě je to ta nejlepší cesta........

 

I když vyznávám přírodní cestu k uzdravení, rady nejsou omezené jen na napařování bylinkami. Po pravdě řečeno napařování mi zrovna taky moc nepomohlo.

 

Co v eBooku najdete a co získáte?

Elektronická kniha ve formátu PDF

 • Získáte rady, které vám většinou na ORL nedají.
 • Dozvíte se nejčastější mýty o chřipce a nachlazení.
 • Najdete zde konkrétní řešení na jednotlivé problémy od rýmy, přes zánět dutin, bolest v krku, kašel (suchý, vlhký), zimomřivost
 • Odkryji vám klíčový faktor, který ovlivňuje náchylnost k nachlazení a chřipce
 • Ujasníte si 4 základní pilíře prevence proti tomuto onemocnění

Co dalšího vám eBook přinese?

Instruktážní video, jak si rychle ulevíte od bolesti hlavy

Při zánětech dutin bolí hlava, ve videu se dozvíte techniku, jak si ulevit a zároveň správně vypláchnout dutiny

 • Získáte návody a tipy jak si můžete efektivně pomoci od problémů
  Kromě návodů jak na záněty dutin se dozvíte mnoho rad, jak postupovat při bolesti v krku, při kašli, zánětech průdušek, častých rýmách
 • Odhalím vám moje autentické postřehy, které mi zafungovaly
 • Najdete tu ucelené rady, jak respiračním chorobám předcházet aby se neopakovaly
 • Herbář bylin
  Jako součást eBooku budete mít k dispozici herbář, ve kterém uvádím fotografie + popis účinků bylin a možnosti, jak můžete bylinky využít při nachlazení a zánětech dutin.

EBook má 91 stran. Je doslova napěchovaný cennými informacemi bez zbytečné omáčky okolo. Kromě mých vlastních zkušenosti jsem tam uvedla mnoho dalších rad, jak si můžete od respiračních chorob pomoci.

Naleznete zde také celostní pohled na tuto problematiku.

Vážená paní Maťhová, velmi Vám děkuji za Váš ebook týkající se zánětu dutin. Je naprosto skvělý.👍 Už několik let trpím chronickým zánětem dutin, byla 2x na operaci a vyzkoušela snad všechno - inhalace, konvičku na výplachy, dubovky. Podle vašeho ebooku jsem začala na doléčení posledního zánětu aplikovat bylinné výplachy injekční stříkačkou v poloze hlavou dolů. Musím říct, že super. Ačkoli se zdá, že dutiny jsou už čisté a nos průchodný, vždy zhruba hodinu po bylinném výplachu si udělám výplach slanou vodou z konvičky a nevěřím vlastním očím, kolik hlenu ze mě litá. Jsem pevně rozhodnutá v tom pokračovat, jak dlouho bude potřeba, abych se zánětu zbavila pokud možno úplně.
Kamila Jandošová
Jsem zpěvačka a proto je zdraví mých dutin zcela zásadní. Proto jsem byla velmi ráda za ebook ''Zbavte se zánětu dutin jednou provždy '', který obsahuje opravdu velmi komplexní informace o této problematice. Ve svém životě jsem vyzkoušela už mnoho způsobů léčení, ale i přesto jsem se v ebooku dozvěděla další možnosti, které jsem hned mohla vyzkoušet sama na sobě. A opravdu zabraly. Výborný je i veškerý seznam bylin a jejich využití při těchto onemocnění. Ebook je nabouchán rady a recepty, které jsou opravdu velmi cenné. Je vidět, že autorka ví o čem píše a čerpá ze své přímé zkušenosti. Vřele ebook doporučuji a sama budu dále doporučovat všem svým klientům a studentům zpěvu.
Martina Stecherová Hlasová terapeutka, www.hlas.martinastecherova.com

Pravděpodobně vás zajímá, na kolik si tohoto komplexního eBooku cením.

Cena eBooku je 590 Kč

Je to moc, nebo málo? Když tak nad tím přemýšlím, tak cena odpovídá zhruba sumě, kterou zanecháte při dvou návštěvách v lékárně za balíček léků a vitamínů proti nachlazení.

Podstatný rozdíl je v tom, že v eBooku získáte hodnotné informace jak si opravdu pomoci.

6r Klikněte pro zobrazení obsahu tady<<<

 

Přečtěte si, co o eBooku říkají další čtenáři, kteří už jej mají.

Se záněty dutin se potýkám dlouhá léta. Mám za sebou punkce, operace nosních dutin i léčení chronické bronchitidy. Vyzkoušela jsem mnohé přípravky, které mi byly doporučeny lékařem i lékárníkem. Také zaručené rady rodiny a přátel. Přečetla jsem o respiračních nemocech mnoho článků. Myslela jsem si, že už se nemohu nic nového dozvědět. Tato kniha mě však překvapila. Je v ní mnoho skvělých a ucelených informací a rad, jak správně postupovat při již vzniklých problémech i jak jim předcházet, což mi přijde velmi přínosné. Navíc v ní najdete fungující návody formou videí, jak správně aplikovat proplachování dutin a nosu, pomocí jednoduchých pomůcek. Kniha mě velice zaujala. Je skvěle napsaná, inspirativní, proložená odkazy na videa a další eBooky. Velmi oceňuji připojený herbář bylin s fotografiemi a použitím. Čtenář má vše v jednom, nemusí hledat doplňující informace jinde. Za knihu velice děkuji. 🙂 Věřím, že se stane mou rádkyní v řešení mých zdravotních problémů i pomocnicí v prevenci.
Rosana Michálková
Perfektne prepracovaný návod na to, ako mať už navždy zdravé dutiny, hrdlo a dýchacie cesty. Všetko na základe vlastnej skúsenosti, s použitím všetkých dostupných byliniek a alternatívnych možností. Autorka roky skúšala na vlastnej koži čo funguje a kadiaľ cesta nevedie. To, čo funguje Vám v e-booku aj vysvetlí – že ako a prečo to takto funguje 🙂 a navyše radí kde a ako si bylinky zadovážite, vypestujete, nazbierate......vrátane osvedčených receptov na hojivé „lektvary“ 🙂 Mám rovnaké skúsenosti a preto tento ebook doporučujem všetkými 11-timi. Ak trpíte na respiračné choroby a zápal dutín, tak po aplikovaní rád z e-booku už navždy pošlete tieto potvory do hája 🙂
Miriam Štolfováautorka blogu Babské rady a relácie Zručne stručne v Slovenskom Rozhlase www.miriamstolfova.sk
Přesně tím, co autorka popisuje na jeho začátku, se potýkám každou zimu. Co máme naši Aničku, příchodem září se k nám nastěhují různé choroby a pobydou až do téměř léta...pak je chvíli klid a od září vše nanovo. Léky nepomáhají a tak jsem začala koukat po jiných možnostech. Tento eBook mi přišel jako dar, protože přesně něco takového mi strašně chybělo a pomohlo. Pomohlo tím, že najdu po kupě vše možné o tom, jak se bránit, ale i léčit respirační choroby. Zatím nemůžu ověřit fungování metod, které jsou zde popsány, to chce čas, ale minimálně to, že na jednom místě najdu výčet toho, jak bojovat s respiračními nemocemi, výčet bylin a jejich užití, užitečné recepty, vše obohacené vlastní zkušeností,to je fakt super. Díky moc, ušetří to spousty času.
Kateřina Novákováwww.detizezkumavky.cz
Míšin eBook je hotový poklad pro všechny, kdo trpí častým nachlazením. Hodí se ho přečíst zvláště v těchto chmurných dnech a nemoci předcházet preventivně. Moc jsem ocenila jeho komplexnost, v eBooku je vše, co potřebujete k vyléčení vědět - odborné informace, doporučení, návody, videa, nic nemusíte složitě hledat, vše Vám už Míša naservírovala rovnou pod (třeba zrovna ucpaný) nos 🙂
Erika Sirotová www.nasedohoda.cz
Knižka obsahuje veľa skvelých informácií, receptov a videí k respiračným a vírusovým ochoreniam. Napriek tomu, že mám k tejto téme veľa načítaného, našla som v nej kopec nových informácií a tiež receptov, ktoré určite zaradím do bežného chodu našej domácnosti. Myslím, že je to výborná knižka, ktorú by si zaslúžila každá domáca knižnica.
Jana Radochovámatka tří dětí, www.janaradochova.sk
Knížka je super, určitě se k ní budu vracet. Našla jsem tam spoustu užitečných rad. Mám také ráda bylinky a používám je, ale některé kombinace jsem neznala, hlavně Elixír a spoustu dalších metod :), vlastně jsem byla překvapená, co všechno se dá užívat. Knížku bych určitě doporučila všem, kdo mají chronické potíže s dutinami nebo s nachlazením obecně. Také pokud jejich děti trpí na tyto obtíže (jako ty moje). Zítra jdu vařit tymiánový sirup, protože je to tu u nás jak v plicním sanatoriu. Knížka obsahuje odzkoušené rady jak autorky, tak našich babiček, včetně skvělých receptů. A já mám takový přístup selským rozumem ráda mnohem víc než se ládovat chemií. Prošla jsem si punkcemi dutin, propichování ušních bubínků a odsávání hlenů z uší, takže vím, jaké je to peklo. Rady určitě vyzkouším a vřele doporučuji. Děkuji za knížku.
Martina Benáčkováwww.martinabenackova.cz
Moc se mi líbí e-book Michaely, protože dává praktické rady, jak zatočit s nachlazením u dětí i dospělých. Myslím, že každá mamimka by si tento e-book měla pořídit a vyzkoušet bylinné receptury pro sebe i své děti, ještě než nasadí léčbu antibiotiky. E-book se může stát dobrým průvodcem životem bez respiračních onemocnění pro každou rodinu. V naší knihovničce už si našel svoje místo.
Lenka de Graafovalenkadegraaf.eu překlady webových stránek
Dobrý deň, veľmi ma vaša kniha potešila. Podobne ako vy aj som som začala mávať tieto problémy po narodení 2. dieťaťa (dnes už 15 ročného). Tento rok to začalo hneď na jeseň, po Vianociach a 2 ATB, som hľadala spôsob ako tieto problémy riešiť. Najdôležitejšia informácia pre mňa bola výplachy Vincentkou. Aplikujem to každý večer, práve som minula jednu fľašu. Problémy ustúpili po niekoľkých dňoch (potrebujem mať hlavu v teple, bez čiapky to nejde, skúšala som:-)) Určite je kniha vhodné pre všetkých, ktorý týmito problémami trpia. Pre mňa bola veľmi užitočná. Stiahla som si aj knihu o pestovaní bylín za oknom, tak sa na jar chystám sadiť.
Bibiana
Dik za e-knizku..ponuka na nu prisla presne vo chvili ked moj muz prekonal taku divnu nadchu s chytenymi dutinami a netrvalo dlho a postihlo to aj mna. Zapalom dutim nezvyknem trpiet a tak som to brala ako ”nahodu”/nenahodu a nevahala s kupou e-knihy. Hned som to podchytila, podla navodu - som zacala s vyplachom dutin 3x denne a do 3 dni priznaky polavili a onedlho uplne zmizli. Muz zacal citit dutiny zase asi tyzden na to, tak zacal s vyplachmi aj on, a preslo ho to skoro hned, tentokrat vyzera ze natrvalo. Pre nas teda bolo zasadnym poznatkom z knihy technika vyplachu dutin. S bylinkami robim uz dlho a mnoho ich mam nasusenych a zhruba aj viem na co sa pouzivaju ale v knizke je to pekne zhrnute a na kope;) Dakujem za toto dielo a nech sa vam dari!
Lydia Gonda
Dobrý den,Michaelo, moc Vám děkuji,Vaše kniha obsahuje ucelené informace, jak zacházet s dutinama.S dutinama už bojuju asi 30 let, ale až nyní po přečtení Vaší knihy jsem se posunula někam dál.Teď jsem momentálně úplně v pořádku, ale musím si ještě stříkat kortikoidy, bez nich bych to ještě nedala. Postupovala jsem přesně podle Vaší knihy. Léčbu si chci znovu zopakovat. Vaši knihu bych určitě doporučila všem, co mají problémy s dutinama. Moc Vám děkuji. Ilona Klášterková
Ilona Klášterková

Pro koho eBook není?

Návody v tomto eBooku neřeší problémy s dutinami hned na poprvé. Je to proces, tak není na místě od toho čekat, že se zánětů dutin zbavíte za 14 dní a už se nevrátí.

Návodů v eBooku je mnoho, najdete tam základní principy a návody, které jsou důležité, ovšem je tam mnoho dalších rad a je na Vás, co Vám bude dělat dobře. Ebook taky vede k zamyšlení, proč záněty vznikly a naučíte se poslouchat a vnímat svoje tělo. Každému může totiž vyhovovat trochu něco jiného.

Není pro toho, kdo nemá trpělivost a chce všechno hned.

Jaká je záruka?

Možná si kladete otázku, zda budou rady a tipy fungovat i vám. Stoprocentní záruku vám dát nemůžu, ačkoli bych moc ráda. Obávám se, že na toto vám záruku neposkytne nikdo. Můžete však udělat vše, co je ve vašich silách, než se odevzdáte do rukou lékařů.

Abyste se dočista zbavili opakovaných zánětů dutin, je to běh na delší trať. Rozhodně velkou roli hraje i psychika. Není to žádná esoterika, dnes už se někteří lékaři zabývají vlivu psychiky na naše zdraví - je to tak zvaná psychosomatika. I o tom pojednávám v tomto eBooku. 

Pokud jste otevřeni novým informacím, případně i nutným změnám, je to eBook právě pro vás.

 

Jednu záruku Vám však dát můžu!

Pokud si přečtete e-book Zbavte se zánětů dutin jednou provždy a naznáte, že informace v něm obsažené pro vás nejsou hodnotné, do 30 dnů mi napište. Bez zbytečných otázek vám peníze vrátím v plné výši zpět.

BONUS ZDARMA

V online světě se informace mění velice rychle.  Pokud udělám novou verzi či výrazné aktualizace v tomto eBooku, vy je ihned získáte ZDARMA. Jednoduše Vás budu informovat e-mailem a pošlu Vám odkaz na stažení nové verze eBooku nebo případných dalších bonusů, které budou k tomuto eBooku vázané. Budete mít neustále ty nejnovější informace.

Klikněte na tlačítko „Koupit eBook“ a na další stránce vyplňte formulář.

Můžete zaplatit převodem, kartou nebo Paypalem, eBook i s bonusy ve formátu PDF obdržíte na email poté, co se platba objeví na mém účtu.