KNIHA DIVOKÉ BYLINKY - PRODEJ SPUŠTĚN!

 • Chcete mít přehled o tom, které bylinky můžete v daném měsící sbírat?
  Potřebujete snadno zjistit, jaké bylinky v aktuálním období zrovna rostou a k čemu je můžete využít?
 • Schází vám přehledný manuál o divokých bylinkách z přírody?
 • Uvítali byste přehled sběru bylinek podle aktuálního měsíce v roce?
 • Taky nesmí chybět recepty, jak bylinky prakticky využít - jakým způsobem uchovat a co se dá z nich vyrobit a uvařit....
 • Chybí vám často v informacích o bylinkách další informace?
  Například zda jsou vhodné pro těhotné a kojící ženy a pro děti, kdo by si měl na bylinku dávat pozor z hlediska kontraindikací.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Možná mnoho bylinek podvědomě znáte, že jsou to léčivky, ale schází vám ucelené informace o tom, jak se dají využít hlavně pro zdraví - při jakých potížích jsou vhodné a zda je možné je zařadit i do jídelníčku.

Pravděpodobně znáte tuto knihu v podobě e-knihy, ale zde se můžete zapsat na čekací listinu, protože ji budu vydávat v tištěné podobě! V každém případě bude kniha obsahově bohatší, než je verze e-knihy.

 

V tištěné knize bude 2x více bylinek (cca 75 divokých bylin)

a promítne se to samozřejmě v receptech, kalendáři sběru bylin

a v přehledu bylin podle zdravotních potíží.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO, KDE UKAZUJI JEDNOTLIVÉ STRÁNKY A VYSVĚTLUJI, V ČEM SPOČÍVÁ PRAKTIČNOST TÉTO KNIHY

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pokud se zaregistrujete na čekací listinu, dám vám vědět o tom, kdy kniha vyjde, abyste si ji mohli koupit! Navíc nepropásnete také zvýhodněnou cenu, která bude jen po omezenou dobu. Každopádně vás budu taky průběžně informovat o tom jak kniha vzniká 🙂

Jmenuji se Michaela Maťhová a seznámím vás s divokými bylinkami, které rostou kolem nás.

Zaměřila jsem se hlavně na ty bylinky, které jsou hojné, dostupné ale často bohužel v dnešní době hodně opomíjené.

Ukážu vám bylinky v každém měsíci bylinkové sezóny - od časného jara do pozdního podzimu. Upozorním na to, s čím byste si mohli bylinku splést a díky obrázkům ji snadno poznáte.

Často jsem v publikacích o bylinkách našla informace o účinku bylinek, viděla jsem jejich krásné obrázky a tipy na využití. Chyběly však konkrétní návody, recepty jak ty bylinky zpracovat - jak se vyrobí ocet, olej, likér, odvar... Některé druhy divokých bylinek jsem tam i postrádala.

A téměř vůbec tam nebyly recepty, jak bylinky konzumovat - připravovat jako jídlo. Proto jsem vytvořila tento celek s jednoduchým názvem

DIVOKÉ BYLINKY

JAKÁ JE CENA?

Kniha je v kvalitní vazbě, má tvrdé desky. Protože obsahuje mnoho barevných fotografií bylinek a záleželo mi na tom, aby fotky byly na papíře krásné, tak jsem zvolila pro celou knihu kvalitní křídový papír vhodný na tisk fotografických publikací.

Kniha má rozměry 160 x 238 cm, tak bude taky příjemná do ruky a snadno ji budete moci přibalit třeba na chatu. Celkem bude má 230 stran.

PŘEDVÁNOČNÍ CENA JE

690 Kč 620 Kč

Co  v knize najdete?

 • V knize jsou bylinky řazeny dle měsíců, ve kterých se nejvíce sbírají, najdete v knize více jak 75 druhů bylin
 • Snadné rozpoznání díky obrázkům ke každé bylince včetně upozornění v případě možné záměny s jinou bylinkou
 • U každé bylinky najdete informaci o tom, která její část se sbírá
 • U všech bylinek jsou uvedeny účinky a možné způsoby užívání
 • Kniha je doplněná také o kontraindikace a interakce
 • U každé bylinky je info, jestli je či není vhodná pro děti a těhotné ženy
 • V knize je samostatná sekce s recepty na pochutiny z bylinek, hlavní jídla, sirupy, likéry, oleje...
 • Doporučení na zpracování, uchovávání
 • Recepty na bylinkové čajové směsi
 • Dělení bylin podle zdravotních potíží
  Už nebudete muset prohledávat všechny bylinky a zjišťovat, které jsou například na kašel

Důležité informace pro klienty ze Slovenska

Pokud budete chtít platit Eurem, tak určitě nejprve knihu objednejte a až vám přijde e-mail o objednávce s platebními údaji, tak kontaktujte e-shop na e-mail: bookla@powerprint.cz, určitě neodpovídejte na ten e-mail, z kterého vám přijdou informace o platbě!
      Bylo mi slíbeno, že vám umožní platbu v této měně a přepočítají cenu z CZK na EUR podle aktuálního kurzu měny.

Jaké jsou ohlasy těch, co už mají elektronickou verzi knihy?

Připomínám, že tištěná verze je rozšířená o dvojnásobné množství bylin a s tím i o recepty, návody a kalendář sběru.

Milá Míšo, Vaše kniha je velmi zajímavá. Když jsem si jí objednala, hodně jsem se na ní těšíla. Je skvěle napsaná. Něco tak zajímavého a poučného jsem toužila mít. Bylinky sbírám hodně dlouho, ale v té Vaší e-knize jsem objevila hodně nových rad, které mě velmi zaujaly a poučily. Doporučuji ostatním si ji obstarat. Moc ráda si pouštím Vaše videa a vždycky v nich najdu něco nového a poučím se. Je vidět, ž máte velkou lásku k bylinkám a přírodě jako já. Přeji hodně úspěchů ve Vaší práci, která dělá ostatním velkou radost jako mě. Se srdečným pozdravem Vaše obdivovatelka Marie Tůmová.
Marie Tůmová
Za jednu sezónu jsem se naučila rozpoznávat bylinky uvedené v ebooku a jak je využít. Hlavně jsem se naučila nalézt bylinky, které mám přímo na zahradě, které dávám do salátů a na brambory. Pak chodím také do přírody a dle ebooku sbírám bylinky na sušení na čaje. Z receptů jsem zatím zkoušela jen bezovku, ale byla výborná a už je vypitá. Na další recepty se chystám letos. Pro začátečníky je kniha výborná, přehledná. Doporučuji zakoupit. Uvítala bych druhý díl či rozšíření. Děkuji za vše.
Jitka Vašíčková
Dobrý den Michaelo, Vaše kniha je napsaná moc dobře, jednoduše, srozumitelným jazykem i pro laika a ukazuje to podstatné, i když třeba rady pro těhotné ženy pro mě užitečné nejsou. Jako autorka jste velmi dobrá a doufám, že ve své práci budete pokračovat. S bylinkami nemám žádnou zkušenost, to je první taková kniha, kterou čtu a na jaře až pojedu okolo nějakého lesa nebo nějakou přírodou, tak i něco posbírám. Jinak já si bylinky kupuju, ale většinou nevím na co jsou, tak mám teď k tomu chytrou knihu. S pozdravem Tomáš
Tomáš Fojtík
Dobrý den paní Míšo, hodně dlouho Vám již chci poděkovat, ale jako správná pracující důchodkyně nemám pořád čas, ani nejsem často u PC. Ale od té doby, kdy jsem zakoupila Vaše úžasné knihy Divoké bylinky a další Boj proti škůdcům, neustále jej otevírám a studuji Vaše rady. Už jako mladé se mi líbilo, jak babička i maminka sbírá a suší bylinky, ale asi jsem měla jiné zájmy a dnes už mi bohužel nemá kdo poradit. A tak jsem velice šťastná za Vaše rady, které přímo hltám, sbírám a kontroluji dle Vašich skvělých popisů a fotek. Vařím i sirupy, pouštím se do tinktur, prostě mě to uchvátilo a to jen díky Vám. Moc moc děkuji a těším se na jakékoliv Vaše novinky, videa ... Zdravím Musilová
Vladimíra Musilová
Milá autorko, nedávno jsem zakoupila Váš e-book, se kterým jsem velmi spokojená. Poskytuje řadu informací, které jsou pro mne nové, přestože sbírám bylinky hodně dlouho a vařím rodině oblíbené bylinkové čaje, zejména vnoučatům. Vaše kniha mě zaujala svou přehledností, nápaditým zpracováním, také praktickým rozvržením po měsících, nechybí ani výborná vyobrazení. Skvělá je i bonusová tabulka sběru podle měsíců v roce, vytiskla jsem si ji, aby byla po ruce. Také část o léčbě nemocí je užitečná. Kniha je přehledně metodicky skvěle zpracována, mohu ji opravdu doporučit zájemcům. Je zdrojem informací o divokých bylinkách v naší zahradě (teprve teď mnohé objevuji) a dokladem o bohatství naší přírody. Recepty jsou třešničkou na dortu, polévka z bylinek měla úspěch!! Přeji Vám hodně zdraví a zdaru ve Vaší práci. S pozdravem PaedDr. Irena Mostýnová
Irena Mostýnová

Do kdy knihu objednat aby přišla na Vánoce?

Doporučuji cca do 15.12. nejpozději objednat, klientům ze Slovenska raději o nějaký den dříve. Víte, jak to pak chodí těsně před Vánoci, dopravci mají často zpoždění.

Raději tedy nákup knihy neodkládejte, jsem přesvědčená, že se vám bude líbit! 

Cena eBooku je 520 Kč 

 

Jakou vám přinese hodnotu? Ta je mnohem vyšší.

Je to hodně, nebo málo? Co jiného si můžete zhruba za tuto cenu pořídit? Například 20 káv, nebo večeři pro dva.

Tyto informace jsem postupně shromažďovala dlouhý čas tak, aby byly ucelené a praktické.  EBook má 123 stran.

Tato investice stojí zato!

Ukázky z eBooku

Níže jsem vložila na ukázku pár stran z eBooku. Pro zvětšení na ně klikněte. 

Pozor, to ale není vše. Součástí eBooku jsou také praktické bonusy.

Tyto bonusy Vám věnuji k eBooku zdarma - stoprocentně je k eBooku využijete.

Bonus 1.

PŘEHLED ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ

Přehled zdravotních potíží a bylinek, které tyto potíže řeší. Opět jsou zahrnuty bylinky, o kterých je řeč v eBooku DIVOKÉ BYLINKY.

Díky přehledu se rychle zorientujete, které bylinky působí na konkrétní zdravotní problémy.

Bonus v hodnotě 95 Kč získáváte zdarma.

Bonus 2.

Kalendář sběru divokých bylinek

Velmi praktický a přehledný kalendář podle kterého zjistíte, které bylinky můžete zrovna sbírat. Kalendář je přizpůsoben tak, že si najdete také konkrétní bylinku a zjistíte rychle, kdy se které části sbírají.

Bonus v hodnotě 95 Kč získáváte zdarma.

Speciální bonus

Mám pro Vás ještě jeden mimořádný bonus a tím je aktualizace eBooků a jeho bonusů. Pokud udělám novou verzi či výrazné aktualizace v tomto eBooku či jeho bonusech, Vy je ihned získáte ZDARMA.

Budu Vás informovat e-mailem a pošlu Vám odkaz na stažení nové verze eBooků nebo bonusu, takže budete mít neustále ty nejnovější informace.

Tento bonus v hodnotě 210 Kč získáváte zdarma.

Čím se zaručuji?

Záleží mi na tom, abyste byli spokojení.

Nemáte vlastně co ztratit, protože když zjistíte, že eBook pro vás není to pravé, mám pro vás řešení. Pokud zjistíte, že tyto informace pro vás nejsou užitečné a že v nich neobjevíte nic nového, nabízím vám garanci vrácení peněz do 30 dní od zakoupení.

Pokud cítíte, že je to ono, co potřebujete,  neodkládejte to. Kupte si ebook hned teď. Víte, jak to chodí. Možná už zítra zapomenete, že jsem tady, abych Vám ukázala, které divoké bylinky můžete sbírat - a že je jich v eBooku dost - můžete si vybrat ty, které vás zaujmou nebo které zkrátka budete potřebovat.

 

OBJEVTE NENAHRADITELNÝ PŘÍNOS DIVOKÝCH BYLINEK UŽ TEĎ.

Klikněte na tlačítko „Koupit eBook“ a na další stránce vyplňte formulář.

Můžete zaplatit převodem, kartou nebo Paypalem, eBook i s bonusy ve formátu PDF obdržíte na email poté, co se platba objeví na mém účtu.