Lichořeřišnice

 

Okrasná bylinka a zároveň velmi léčivá

Lichořeřišnice je přírodní antibiotikum, proto se kromě pěstování jako dekorace využívá pro zdravotní účely. Dokáže si poradit s častými záněty močových cest a poševními mykózami, zvlášť, když se tyto potíže neustále vracejí.

Dále pomáhá velmi podstatně růstu vlasů a umí si poradit dokonce se zlatým stafylokokem.

Všechny informace o této krásné jednoleté bylince můžete mít na jednom místě. Vytvořila jsem e-brožurku, ve které se dozvíte její účinky a způsoby použití. Obohatíte si tak svou domácí lékárničku a zároveň objevíte třeba i nové chutě.

e-Brožura o Lichořeřišnici větší

Získáte ucelené informace o tom:

  • Jaké má lichořeřišnice účinky
  • Jak si lichořeřišnici vypěstovat
  • Recepty jak lichořeřišnici využít - tinktura, pesto, kapary, saláty
  • Jak ochránit lichořeřišnici před dřepčíky a jak lichořeřišnice působí jako přírodní repelent na jiné škůdce
  • Vše se vešlo do 10 stran A4 a není tam žádná zbytečná omáčka, jen praktické rady, které využijete

Lichořeřišnice, jinak nazývaná také kapucínka, je velmi okrasná rostlina. Pěstuje se hlavně kvůli krásným kulatým listům a zářícím květům.

Je to však rostlina, která je s jistotou označena jako přírodní antibiotikum. Pomáhá proti opakovaným zánětům močových cest, poševních mykóz, proti ekzémům a taky podporuje růst vlasů. Využijte všechno, co tato bylinka nabízí - krásu, radost, výbornou chuť a pomoc při výše popsaných zdravotních potížích.

Tuto e-příručku můžete mít jen za 249 Kč 199 Kč

V této e-příručce, kterou si snadno i vytisknete máte hned pohromadě informace o účincích rostliny, které části se dají využít. Každý rok si ji můžete vypěstovat, samozřejmě návod na pěstování a množení bršlice je také popsán v brožuře.

Je to přírodní antibiotikum, velice dobře chutná a ozvláštní pokrm na vašem talíři.