Proč jsme my ženy tak komplikované?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

jsem opravdu tak nepochopitelná a neustále náladová? Kolikrát se nemůžu vyznat sama v sobě, natož aby se ve mně vyznalo okolí nebo má drahá polovička. Někdy mám pocit, že absolutně selhávám nad tím, když mám splnit nějakou povinnost. Je to možná z důvodu, že se mi do té povinnosti vůbec nechce, nebo se prostě aspoň snažím, ale pak nad sebou lámu hůl, jak jsem vlastně nemožná.

Pak přijde za pár dní ten stejný problém, nebo povinnost, kterou jsem se tak snažila vyřešit. A najednou to jde doslova levou zadní! Jak je to možné? Mám elán a jde to pěkně od ruky. Dnes jsem se lépe vyspala? Nebo si uvařila ten správný bylinkový povzbuzující čaj? Nebo je to tím, že jsem si stihla dát dopoledne kafe? Nebo jen mám z nepochopitelných důvodů lepší náladu? Ne...určitě jsem měla na ten "špatný" den nepříznivý horoskop, jo to bude asi tím....

Chyba lávky! Jsem ovlivněná mým menstruačním cyklem!

  • Ženy jsou jiné než muži – jsou cyklické.
  • Jejich hormonální menstruační cyklus způsobuje, že se proměňují každý den v měsíci – každý den jsou jiné.
  • Každý den se mění jejich energie, schopnosti, vlastnosti, nálady, chutě, způsob myšlení a jednání, přístup k lidem i k sobě…
  • Menstruace navíc nemusí bolet…
  • … a premenstruační syndrom nemusí být strašák ovliňující každý měsíc vašeho života!
  • A je to naprosto v pořádku - být cyklická a proměnlivá!

Všechno je popsáno v česky napsané e-knize autorky Mirandy Gray  CYKLICKÁ ŽENA aneb jak využívat svůj lunární cyklus k dosažení úspěchu a naplenění.

Nahlédněte do tajů ženského cyklu a začněte z něj těžit, přestaňte při něm trpět - jak po fyzické tak i po psychické stránce.

Podívejte se na videorozhovor s autorkou Mirandou Gray s českou překladatelkou. Je to velice zajímavý rozhovor o tom, za jakých okolností vlastně knihu napsala, jak se cítí mnoho žen zbytečně zle při menstruaci a mnoho dalšího.