MEDITACE 

Intuice a napojení na přírodu

  • Chcete se blíže propojit s přírodou?
  • Posílit svou intuici a začít se naciťovat na bylinky?
  • Rádi byste prožili propojení s energií a moudrostí přírody?

Kdo pro vás meditaci připravil?

Jsem Michaela Maťhová a věnuji se pěstování, sběru a využití bylinek pro naše zdraví, radost i krásu.

Jsem přesvědčená, že kontakt s bylinkami není jen na úrovni zraku, čichu, hmatu a chuti. Je to i o vnímání jejich energie a co nám sdělují i na duchovní úrovni.

Co vám meditace přinese?

Tato meditace vás povede k tomu, abyste se dokázali nacítit na přírodu, bylinky i na naši Zemi. Dokonce můžete dostat i odpovědi na vaše třeba i doposud nezodpovězené otázky ohledně zlepšení zdraví.

Meditace nás směřuje také k sobě a napojuje nás zároveň na vlastní moudrost, která je uložena hluboko v podvědomí.

V jakém formátu meditací získáte?

Meditaci získáte ve dvou podobách. Je to z důvodu toho, abyste měli meditaci přístupnou z více médií a tedy k dispozici kdykoli budete potřebovat. 

Jedna z nich je videomeditace z unikátního odkazu na Youtube.

Pak budete mít přístup k MP3 meditaci online. Budete si moci tuto meditaci taky stáhnout do mobilu nebo počítače a poslouchat kdykoliv i offline. 

Meditace je dlouhá 12 minut.

Jakou má meditace hodnotu?

Meditace INTUICE A NAPOJENÍ NA PŘÍRODU vás opravdu propojí s přírodou v jeden celek. Opakováním této meditace se vám bude toto napojení dařit lépe a lépe, později i v bdělém stavu, když se budete přírodou procházet, třeba i při sběru bylinek. 

Je to velmi zvláštní a krásný pocit. Pomocí této meditace vám jej můžu zprostředkovat, abyste jej mohli prožít i vy. Hodnota je tedy pro mě osobně velká.

Chci ji dopřát každému, kdo se chce opravdu účastnit této duchovní komunikace a tak jsem meditaci nacenila na 

186 Kč

Otázky a odpovědi

  • Je meditace vhodná i pro mě, když nemám s meditací žádnou zkušenost? Ano, meditace je určená právě pro ty z vás, kdo s meditacemi začínáte. Je to vedená meditace, tak jí proplujete pod mým vedením. 
  • Když už jsem v meditacích pokročilejší, tedy mám naposloucháno hodně meditací-je i pro mě? Ano, pokud máte zájem nakouknout pod pokličku do svého nitra a chcete se vedeně propojit se sebou a přírodou, vzhůru do toho.
  • Co když zjistím, že to není můj šálek kávy? Garantuji vám 14 dní lhůtu na vrácení peněz. Bez zbytečných otázek. Ozvěte se a formality spolu rychle vyřešíme.

Klikněte na tlačítko „Chci se propojit s intuicí a přírodou“ a na další stránce vyplňte formulář.

Můžete zaplatit převodem, kartou nebo Paypalem, odkazy na meditaci ve formátu videa a MP3 obdržíte na email poté, co se platba objeví na mém účtu.

Využijte tuto možnost ještě dnes!