MINIKURZ ZDARMA

 

Chcete si vypěstovat krásné a voňavé bylinky v květináčích doma nebo na balkoně?

 

Mít bylinky po ruce a využívat je naplno celou sezónu?

MINIKURZ UŽ PROBĚHL BĚHEM ÚNORA. JE VŠAK DOSTUPNÝ ZA SYMBOLICKOU CENU 296 Kč 196 KČ, VČETNĚ BONUSOVÝCH VIDEÍ A PŘEDNÁŠEK. 

Už vám bylinky v květináčkách nezahynou a budete vědět, na to, abyste z nich měli opravdový užitek.

Zaregistrujte se do minitréninku, který je zdarma. Naučíte se jak bylinky pěstovat od semínka až po sazeničku.

Je důležité znát klíčové informace, co a jak dělat, abyste měli doma nebo na balkoně bylinkovou oázu.

Vše bude k dispozici v podobě 5 videí (videa jsou dlouhá cca od 4-7 minut).

Co bude ve videích za informace?

Zaregistrujte se už dnes, přístup k videím bude neomezený, takže se můžete podívat i zpětně.

KDO VÁS BUDE MINIKURZEM PROVÁZET?

Jsem Michaela Maťhová, vystudovala jsem Zahradnickou fakultu v Lednici a velmi mě zaujal už tehdy na studiích předmět Speciální rostliny, mezi které patřily i bylinky.

Intenzivně jsem se začala bylinkám věnovat před deseti lety, kdy jsem hledala způsob, jak si díky bylinkám pomoci, hlavně se to týkalo dětí.

V tomto minikurzu dostanete základní informace, jak bylinky začít pěstovat. Je zaměřený hlavně pro pěstování v nádobách, tedy doma a na balkoně nebo na terásce.

Klidně minikurz využijete i v případě, že si chcete bylinky předpěstovat na záhonky ven.

REFERENCE

Milá NAŠE Míšo, 🙂 jste báječná, milá, předáváte nám zdarma tolik skvělých, zajímavých, neobyčejných informací! Já si všech informací moc cením, jsem velice spokojená, nadšená, co jsem se všechno dozvěděla! A doporučuji "Vás" a všechno, co nám předáváte, velice ráda komukoli, dál... Poprvé jsem Vás viděla před mnoha lety s výplachovou konvičkou dutin v názorném videu- moc jste mě inspirovala, hned jsem si konvičku koupila... Za všechno Vám ještě jednou velmi srdečně DĚKUJI.
Jaroslava R.
Velmi jsem si minikurz užila. Už tu mám vytištěného Vašeho průvodce 10 nejpoužívanějších bylinek a chystám se i něco vypěstovat. Těchto informací není nikdy dost a ty Vaše, stejně jako i způsob, kterým je podáváte, jsou mi hodně sympatické a cenné.
Marie Psotná
Dobrý den, pro mě byl minikurz obohacující. Dělala jsem si poznámky. Teď už třeba vím, jaké bylinky spolu můžou být zasazeny, plánuji zasazovat ven do květináče na terasu. Doporučila bych kurz dalším nadšencům, protože jste odborník na pravém místě a jde vidět s jakou láskou si bylinky pěstujete, že jim rozumíte a krásně o nich mluvíte. Moc Vám za užitečné rady děkuji.
Kateřina Neumannová
Dobrý den, děkuji moc za Váš minikurz. Líbil se mi moc. Dívala jsem se zpětně. Měla jsem náročné období,tak jsem byla ráda, ze to mam v emailu. Líbila se mi délka videí, krásně to prezentujete. Mně se moc nedaří pěstovat ze seminek, ale teď doufám, ze to dokážu po Vašich radach. Nové byly info o hloubce sázení a upozornění na sílu sluníčka. Kurz určitě doporučuji a moc děkuji.
Jitka Darmovzalová
Minikurz bol robeny velmi fajn formou. Kedze som zabudliva, mam mailiky odlozene a ked nastane konkretna situacia, urcite sa k nim vratim. Chystam sa pestovat aj plodiny z Permaseminek a tam mali aj bazalku a libecek,tak pri sadeni urcite vyuzijem rady a aj proti skodcom. Som sice samotar, ale pokial stretnem fanatika do byliniek,urcite doporucim :-).
Jana Zubacova
Díky za kurzík, byl fajn, stručný a praktický, splníl mé očekávání i když jsem už něco znala. Kurz bych doporučila, jsou tam základní informace pro začínající pěstitele.
Lucka Nehybová

MINIKURZ UŽ PROBĚHL BĚHEM ÚNORA. JE VŠAK DOSTUPNÝ ZA SYMBOLICKOU CENU 296 KČ, 196 Kč VČETNĚ BONUSOVÝCH VIDEÍ A PŘEDNÁŠEK.